» דף הבית » קורס פרסום בפייסבוק מומלץ (רק 40 ש"ח), מחיר הכי זול בישראל
פרסום ושיווק באינטרנט

קורס פרסום בפייסבוק מומלץ (רק 40 ש"ח), מחיר הכי זול בישראל

קורס פרסום בפייסבוק במחיר הכי זול
April0416-20off-sitewide728X90

חפשתם קורס פרסום בפייסבוק? אם אתם לא רוצים לבזבז 15,000 שקל על ללמוד פרסום בפייסבוק, יש לנו קורס מומלץ בשבילכם רק ב 40 שקלים!

למי מומלץ קורס פרסום בפייסבוק?

  1. מי שרוצה ללמוד שיווק ופרסום באינטרנט, אנחנו ממליצים לו להתחיל עם קורס פרסום בפייסבוק, משום שכיום פרסום בפייסבוק חולש על תחומים רבים בתחום הפרסום. בפיסבוק ניתן לעשות פרסום ממוקד ( שנקרא גם פרסום מונחה מטרות) כלומר. אם אנחנו מוכרים נעליים, נוכל להגיש את הפרסומות שלנו לאנשים שמתעניינים בנעליים. בנוסף.נוכל ללמוד איך להריץ קמפיינים וויראלים ( קשור לתחום מנהלי מדיה חברתית), איך להשיג לייקים לאתר או ללקוחות ואיך לנהל את הקבוצות שלנו בפייסבוק.
  2. אם אתה בעל עסק, או בעל עסק קטן ואתה מתעניין בסדנת פייסבוק לעסקים או בקורס קורס שיווק בפייסבוק באינטרנט אתה יכול לקדם את העסק או את האתר שלך בקלות רבה, תוכל לחסוף אלפי שקלים בשנה אם תעשה זאת בעצמך . הרי משרדי פרסום בפייסבוק לוקחים היום סכומים מאוד גבוהים ופעמים רבות גם לא עושים את העבודה.

קורס פייסבוק חינם, לא כדאי

בתקופה האחרונה ניתן לראות הרבה שרלטנים שמציעים קורסים בחינם וסדנאות פרסום בפייסבוק, כמו כל דבר בחיים אין שום דבר בחינם. אחרי מפגש אחד, הידע שתקבלו יהיה שולי וסתמי, יפנו אותכם לקחת את הקורס המלא והמתקדם. זכרו קורס פרסום בפייסבוק עולה כ15,000 שקל. הקורסים שאנחנו ממליצים על ( בסוף הכתבה) עולים בין 40-60 שקלים!

קורס פרסום בפייסבוק מומלץ:

facebook ads-facebook marketing mastery guide

קורס פרסום בפייסבוק

הקורס שנמליץ עליו הוא : facebook ads-facebook marketing mastery guide של ג'אסטין אובריין, מרצה מצליח מאוד ב Udemy ומרצה בכיר בקורסים לשיווק ברשתות חברתיות. הקורס הזה הוא אחד מקורסי השיווק בפייסבוק המומלצים ביותר באתר Udemy. משך הקורס כ 8 שעות בלבד הקורס הזה בנוי בצורה כזאת שהמרצה מניח שקבלתם כבר את הבסיס לפרסום באינטרנט מקורסים אחרים אז הוא נכנס ישר לנושא עצמו.

את הקורס הזה עברו למעלה מ 20,000 אנשים.

מחיר הקורס נכון להיום נע בין 40-60 שקלים!!!

קורס פרסום בפייסבוק לעסקים

אם אין לכם זמן לשבת וללמוד פרסום בפייסבוק במשך 8-10 שעות, אבל כן רוצים לגלות איך אתם יכולים לקדם את העסק שלכם בפייסבוק. אנחנו ממליצים לכם על קורס מבוא בנושא:

How To Grow Your Local Business With Facebook

 

 

 

 

 

 

 

Free WordPress Themes

עזור לנו להגיע לאחרים

במידה ואתה מרגיש שלמדת משהו מועיל:
* חסכת כסף
* למדת משהו חדש
*הרווחת כסף

פרגן לנו בלייק בפייסבוק