» דף הבית » קורס פוטושופ למתחילים מחיר הכי זול
עיצוב

קורס פוטושופ למתחילים מחיר הכי זול

April0416-20off-sitewide728X90

מחפשים קורס פוטושופ למתחילים און ליין? בכתבה הבאה תוכלו למצוא קורסים למתחילים ומתקדמים במחיר הכי זול בארץ….

קורס פוטושופ למתחילים

למה כדאי ללמוד לעשות קורס פוטושופ למתחילים ?

  1. ישראל מעצמה של פרסום : בכל מה שקשור לפרסום ישראל תמיד היתה מובילה. הפרסום חולש כמעט על כל מדיה ובעיקר בתחום האינטרנט. הדרישה למעצבים עולה כל שנה.
  2. משכורות גבוהה:  משכורות של מעצבים נעות מ 7000 שקלים בחודש ועד 30,000 שקלים למעצבים מוכשרים בעלי נסיון. כיום בכל משרד שמתעסק באינטרנט ישנו מעצב אחד אם לא מספר מעצבים. למצוא עבודה יציבה היא לא משימה קשה בכלל.
  3. קל ללמוד עיצוב:  ישנם בארץ הרבה מאוד בתי ספר לעיצוב,בהם ניתן למצוא קורס פוטושופ למתחילים. אך כידוע בעידן המודרני שלנו ברוב המקומות לא יתעניינו איפה המעצב למד אלה ירצו לראות את תיק העבודות שלו. כמובן שמעצב מוכשר יותר יתקבל לעבודה גם על פני מישהו שלמד בבית ספר יוקרתי.
  4. עבודה מהבית: חושב שמתאים לך לעבוד מהבית? כל מה שאתה צריך זה מחשב, אינטרנט ועוד מספר כלים ואתה יכול לעבוד בתור פרילנסר. תוכל להשיג לעצמך עוד עבודה בעזרת אתרים שונים כמו fiverr.

קורס פוטושופ למתחילים מחיר זול ומומלץ

כאמור באתר זה אנחנו ממליצים לכם לא לבזבז הרבה כסף על קורסים יקרים במכללות יקרות. מי שמעוניין ללמוד עיצוב כדי שיעשה זאת מהבית. התוכנה הטובה והשימושית ביותר להתחיל איתה היא photoshop. לא נבזב את הזמן בשביל להסביר מהיא התוכנה משום שכל ילד כמעט בישראל מכיר אותה.  הקורסים שאני אמליץ לכם עליהם עולים כ 45 שקלים באתר udemy. תסכימו איתנו שלא תמצאו מחיר נמוך כזה אי פעם בשביל ליצור לעצמכם קריירה חדשה.

The Platform's Biggest & Most Popular Photoshop Course

udemy photoshop course for beginners

את הקורס הזה אני עברתי לפני כשנתיים. בנתיים במהלך השנים הקורס עבר עדכונים ושינויים רבים וכיום אני יכול להכריז עליו כקורס הפוטושופ למתחילים המומלץ ביותר באינטרנט. קורס זה יביא אותכם מרמה של מתחילים לרמה של מקצוענים.

  • מספר תלמידים שנרשמו: 133,576
  • משך הקורס: 30 שעות המפוזרות בין למעלה מ 140 שיעורים שונים.
  • מחיר : 45 שקלים.

קורס פוטושופ למתחילים נוסף מומלץ הוא:

Learn Photoshop, Web Design & Profitable Freelancing 2017

קורס פוטושופ מומלץ

קורס זה הומלץ לי על ידי חבר. קורס זה הוא גם קורס פוטושופ למתחילים אבל מתאים יותר לאלה שרוצים גם לעבוד בתור פרילנסים מהבית והוא נותן טיפים טובים בנושא. כולל מאגרי מידע, תמונות ועוד.

מספר סטודנטים :13,000

משך הקורס: 20.5 שעות

בנוסף הקורס מעניק מעיין אישור שעברתם קורס מתקדם לפוטושופ

Free WordPress Themes

עזור לנו להגיע לאחרים

במידה ואתה מרגיש שלמדת משהו מועיל:
* חסכת כסף
* למדת משהו חדש
*הרווחת כסף

פרגן לנו בלייק בפייסבוק