קורס בניית אתרים

קורס וורדפרס מהבית

wordpress course online
wordpress course online

מחפשים קורס וורדפרס מהבית? יש הרבה קורסים און ליין מומלצים ביותר לוורדפרס ברחבי האינטרנט. לעומת זאת, מעט מאוד קורסים לבניית אתרי וורדפרס (wordpress) שווים את הזמן ואת הכסף שלנו. למזלכם, אתר 2tudy-המלצות על קורסים און ליין, החליט לעשות סדר בכל התחום של למידה מהבית אונליין וריכז עבורכם מספר קורסים מומלצים. הקורסים המומלצים באתר זה נלקחים בעיקר מאתר udemy

איך לבחור קורס וורדפרס מהבית?

לצורך בדיקה של איזה קורס וורפרס הוא הכי מומלץ השתמשו הבוחנים של האתר במספר קריטריונים:

  • זמן: משך הזמן של הקורס הינו חשוב. במעט מידי זמן, קשה להעביר מספיק חומר. לעומת זאת, ישנם קורסים אשר כדי שילמדו בהם מציעים שעות ארוכות של למידה אך לפעמים פשוט “מורחים את הזמן”. לכן. צריך למצוא איזון בין הזמן לבין כמות החומר הנלמד.
  • מחיר: ישנם מכללות שונות אשר מציאות קורס וורדפרס במחירים גבוהים מאוד, כאשר מחיר של קורס יכול להגיע גם לאלפי שקלים. לעומת זאת. אתר 2study, ממליץ לכם על קורסים און ליין מקצועיים במחירים של כ 40 עד 300 שקלים בלבד!
  • למידה מהבית לעומת למידה אונליין: מניסיוננו, הרבה יותר קל ללמוד וורדפרס און ליין, ולא בכיתה. משום שאם לא מבינים משהו, ניתן לצפות שוב בווידאו. בנוסף לכך. החברות הכל קורס שמומלץ על ידי האתר היא לכל החיים. כלומר, ברגע ששילמנו, יש לנו אפשות להיכנס מתי שאנחנו רוצים לקורס וללמוד אותו מחדש.

רשימת קורסים ללימוד וורדפרס מומלצים

1. The Complete WordPress Website Business Course
2.WordPress for Beginners – Master WordPress Quickly
3. WordPress Theme Development with Bootstrap

קורס וורדפרס מומלץ ביותר

הקורס הכי מומלץ על ידי אתר 2study ללימוד בניית אתר וורדפרס הוא The Complete WordPress Website Business Course.

אם אתם מחפשים קורס וורדפרס מהבית מקצועי, קורס בניית אתרים וורדפרס שיביא אותכם מרמה של מתחילים לרמה של מקצוענים זה הקורס בשבילכם. הקורס הזה הוא באופן יחסי ארוך כ 20 שעות של למידה נדרשות. אבל מצד שני הקורס הזה הוא קורס שבאמת מקיף את כל התחום של אתרי וורדפרס. בסיום הקורס הזה תדעו איך לבנות אתר wordpress מתפקד לגמרי. בין הנושאים שתלמדו בקורס:

  • מה זה וורדפרס?
  • איך לבנות אתר וורדפרס?
  • איך לגבות אתר וורדפרס?
  • איך לקדם אתר וורדפרס בגוגל?
  • איך לעצב אתר וורדפרס?
  • איך לקדם אתר וורדפרס בפייסבוק?

קורס בניית אתרי וורדפרס קצר

אם אתם רוצים ללמוד את כל התחום של בניית אתרי וורדפרס במהירות מבלי להקנס לפרטים הכי קטנים הקורס שהכי מתאים לכם הוא: WordPress for Beginners – Master WordPress Quickly

קורס וורדפרס קצר

היתרון בקורס און ליין זה , הוא המהירות כ 6 שעות בלבד ואתם מבינים ברמה גבוהה את התחום של אתרי וורדפרס. במידה ואתם תרגישו שאתם צריכים עוד קצת ידע. ניתן להשלימו בעזרת אתרים אחרים כמו כן, ניתן להעשיר את הידע בעזרת קורס וורדפרס און ליין נוסף.

קורס וורדפרס מקצועי

רוצים להיות סופר דופר מקצועיים בבניית אתרי wordpress? כנראה שאתם צריכים לדעת תכנות!. אם אתם כבר יודעים איך לתכנת אבל רוצים לדעת איך לבנות אתרי וורדפרס? ממליצים לכם לקחת קורס תכנות וורדפרס מקצועי. קורס וורדפרס מקצועי ביותר שאנחנו ממליצים עליו הוא : WordPress Theme Development with Bootstrap

היתרון הקורס זה הוא ההתמקדות בין השאר בהתאמת אתרי וורדפרס למובייל. כידוע, קיום, חלק גדול אם לא הרוב מהכניסות לאתרי אינטרנט הוא המובייל. בעזרת תאימות Boostrap, תוכלו ללמוד איך לבנות אתר רספונסיבי. כמובן, שלמרות שקורס זה הוא מקצועי ביותר, לא נדרש אליו נסיון.

הוסף תגובה

לחץ כאן כדי לפרסם תגובה