» דף הבית » קורס אקסל אונליין למתחילים מומלץ ובמחיר שפוי ( רק 40 שקלים) -קרא ותרוויח!
Microsoft office כללי

קורס אקסל אונליין למתחילים מומלץ ובמחיר שפוי ( רק 40 שקלים) -קרא ותרוויח!

קורס אקסל למתחילים
April0416-20off-sitewide728X90

מחפשים קורס אקסל אונליין למתחילים? אל תבזבזו את הזמן שלכם על קורסים יקרים, כל מה שאתם באמת צריכים זה קורס Excel מומלץ, וקצת זמן בבית

קורס אקסל אונליין למתחילים

ישנם המון מקומות המציעים קורס אקסל למתחילים. אבל האמת היא שלמי מבינינו יש באמת זמן להגיע לקורסים ולשלם הרבה כסף ? הדרך הטובה באמת ללמוד אקסל היא דרך המחשב מהבית, בזמן שלנו. סיבה נוספת חשובה ללקחת קורס אקסל און ליין היא החזרה על החומר. לא יודע מה איתכם, אני עובד כבר עם אקסל 7 שנים אבל כל פעם כשאני צריך ללמוד משהו חדש, אני צריך שיראו לי אותו מספר פעמים. וגם לאחר מכן, אחרי הרבה זמן שלא השתמשתי בפונקציה מסויימת באקסל, אני כבר לא זוכר אותה. כאשר לוקחים קורס און ליין באקסל למתחילים, חשוב מאוד שנוכל להכנס לחומר שוב ושוב ושנוכל, במידה ואנחנו לא מבינים לחזור על החומר.

למה ולמי חשוב לעבור קורס אקסל אונליין למתחילים?

אקסל היא אחת התוכנות הבסיסיות המשמשות בכל משרד כיום. ביחד עם microsoft word. זה לא משנה אם אתה סטודנט, מזכירה, אנליסט, עורך דין, רוב הסיכוי שאתה משתמש או תשתמש באקסל. ככל שתדע יותר לתפעל אקסל, תחסוך זמן ותייעל את העבודה.

קורסים מומלצים לאקסל למתחילים

באתר זה אנחנו לא ממליצים לאנשים ללכת להרשם ללימודים במכללות השונות אלה לקחת קורסים און ליין. האתרים שאנחנו ממליצים עליהם הם:

Udemy

האתר שאנחנו הכי ממליצים עליו הוא udemy המחירים שם בקורסים נעים בין 40 ל 500 שקלים. לרוב מצטרפים חדשים מקבלים הנחות משמעותיות. הקורסים שאנחנו ממליצים עליהם:

קורס אקסל מומלץ למתחילים ומתקדמים

Ultimate excel course: אחד הקורסים הנמכרים ביותר ב udemy. נכון לעכשיו עברו אותו למעלה מ 40,000 סטונטים, משך הקורס כ 10 שעות. במהלכו תלמדו כל מה שצריך ללמוד לגבי אקסל. זה קורס שאני לקחתי אותו בעצמי. קורס האקסל הזה מתאים למתחילים ואף לאנשים שיש ידע רב באקסל, יוכלו ללמוד דברים רבים חדשים ואף להתעדכן בשינויים בין הגרסאות השונות.

מחיר קורס האקסל: 60-120 שקלים ! לא תמצאו זול מזה באינטרנט!

 

 

קורס האקסל המומלץ ביותר בעולם

The Ultimate Excel Programmer Course: הקורס הזה הוא בהחלט הקורס המקיף ביותר לאקסל שנתקלנו בו. ניתן למצוא קורס לאקסל 2010, קורס לאקסל 2013 וקורס לאקסל 2016, ככה שלא משנה איזה גרסת אקסל יש לכם במשרד או בבית. תמצאו פתרון לכל בעיה…. הקורס מורכב מ 175 שיעורים שנמשכים על פני 13 שעות! את הקורס עברו למעלה מ 40,000 אלף נרשמים ויש לו למעלה מ 3000 המלצות חיוביות! איפה תמצאו קורס כזה במדינת ישראל.

מדריך הקורס הוא בעל 10 שנים נסיון באנליטיקה.

מה תלמדו בקורס הזה :

  • להיות מאסטרים באקסל. מרמת מתחילים לרמת מקצוענים
  • ללמוד את הפנקציות הבסיסיות והמתקדמות באקסל
  • איך להצליח להשתלט ולשמור על כמויות מידע גדולות באקסל
  • איך להדהים את הבוס עם פנקצויות מתקמות כגון : if,vloockup,index
  • איך לבנות תהליכים אוטומטיים ( אוטומיזציה) באקסל פעם אחת ולחסוך המון זמן
  • יצירת דוחות דינאמיים ומקצועיים באקסל

מחיר קורס האקסל: 60-120 שקלים ! לא תמצאו זול מזה באינטרנט!

 

 

 

 

Free WordPress Themes

עזור לנו להגיע לאחרים

במידה ואתה מרגיש שלמדת משהו מועיל:
* חסכת כסף
* למדת משהו חדש
*הרווחת כסף

פרגן לנו בלייק בפייסבוק