איך לעשות כסף באינטרנט

איך לעשות כסף באינטרנט? [מדריך]

איך לעשות כסף באינטרנט
איך לעשות כסף באינטרנט

הנושאים בכתבה ( ניווט מהיר)
1. איפה ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט?
2. כמה זמן לוקח ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט?
3. השלבים באיך לעשות כסף באינטרנט

איפה ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט?

רוצים ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט? אבל לא יודעים איפה? הגעתם למקום הנכון!. באתר זה אנחנו ממליצים על קורסים בנושאים שונים כאשר אחד מהם הוא איך לעשות כסף באינטרנט.

כמה זמן לוקח ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט?

אם אתם חושבים שללמוד לעשות כסף באינטרנט לוקח זמן רב, לשמחתם אתם הולכים לגלות שזה לא נכון. משך הזמן המוערך הוא כ 7 ימים עד שבועיים בלבד. כדי ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט אתם צריכים לקחת מספר קורסים און ליין באחד מהאתרים שאנחנו ממליצים עליהם. מחירי הקורסים שאנחנו ממליצים עליהם באתר נעים בין 40 שקלים ל 200 שקלים בלבד. כן כן. זה הכל!

אתר לימוד האון ליין המומלץ ביותר על ידנו הוא אתר Udemy.
לחצו כאן כדי לעבור לאתר

השלבים באיך לעשות כסף באינטרנט

שלב 1: קורס בניית אתרים און ליין

אם אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט הדבר הראשון שאתה צריך זה אתר אינטרנט. אתה יכול לשלם לחברת בניית אתרים לבנות לך אתר, או, הדרך שאנחנו ממליצים היא לעבור קורס בניית אתרים און ליין. הדרך הקלה ביותר לבנות אתר היום היא מערכת wordpress. אתר זה לדוגמא נבנה על גבי מערכת wordpress.
חשוב לציין כי בשביל להקים אתר וורדפרס לא צריך לדעת תכנות!

WordPress for Beginners – Master WordPress Quickly

קורס וורדפרס

זה הקורס שאנחנו נמליץ עליו למי שרוצה ללמוד איך לעשות כסף באינטרנט על ידי בניה של האתר.
למה הקורס הזה טוב? הסיבה הראשונה היא כי הוא מאוד מקיף והוא מלמד בדיוק רב את השלבים להקמה של אתר אינטרנט וורדפרס. הסיבה השניה היא כי הקורס הזה הוא מאוד קצר! תוך 8 שעות בלבד תלמדו איך לבנות אתר אינטרנט wordpress.
המחיר של הקורס הוא כ 50 שקלים בלבד!

  • 7.5 שעות של ווידאו
  • 11 מאמרים
  • 31 מקורות שניתנים להורדה
  • כניסה לקורס לכל החיים
  • תעודת סיום

כדאי שתדעו!
על מנת לבנות את אתר זה וכדי לקדמו, לקח הבעלים של האתר מספר קורסים און ליין שונים.
לרשימת הקורסים המלאה לחצו כאן!

שלב 2: קורס קידום אתרים און ליין

עכשיו אחרי שעברנו קורס בניית אתרים (עדיף וורדפרס), השלב הבא הוא לעבור קורס קידום אתרים און ליין (SEO).
אם אנחנו לא רוצים לבזבז הרבה כסף עוד לפני שעשינו כסף באינטרנט, הדרך הזולה היא ללמוד איך לקדם אתרים.
קידום אתרים הוא בעצם בניה נכונה של אתר אינטרנט על פי החוקים של גוגל. תוך שימוש במילות מפתח שונות, קישורים שיוצאים מהאתר, קישורים שנכנסים לאתר ועוד שיטות שונות לקידום אתרים. כדי שנלמד איך לקדם אתרים אנחנו ממליצים על קורס קידום האתרים און ליין הבא:

Complete SEO Training + SEO for WordPress Websites

קורס קידום אתרים וורדפרס

זהו קורס קידום אתרים הכי מצליח באתר לימוד און ליין Udemy. למרות שבאופן יחסי משך הקורס הוא לא קצר, הוא גם לא ארוך. בערך כ 20 שעות. אך בגלל שהצלחה רבה באיך לעשות כסף באינטרנט תלויה בקידום אתרים נכון, אנחנו ממליצים על קורס קידום אתרים זה. את הקורס הזה עברו למעלה מ 46000 אנשים וקיבל ציון גבוה של כ 4.5 כוכבים.
חושב לדעת, קידום אתרים הוא לא הוקוס פוקוס , הוא לוקח זמן ולכן, צריך לעבוד נכון ובסבלנות אבל בסוף רואים תוצאות.

בסיום קורס קידום אתרים זה, תלמדו כיצד האתר שלכם יוכל להיות מדורג מקום 1 במילות החיפוש הרלוונטיות לעסק שלכם!

שלב 3: קורס פרסום בגוגל און ליין

עד קורס זה , במרדף שלכם אחר איך לעשות כסף באינטרנט, כבר בניתם אתר איטרנט, למדתם איך לקדם אתר אינטרנט דרך קידום אתרים, ועכשיו אתם הולכים להתקדם לכלי שאולי הוא הכי יעיל. והוא הפרסום הממקוד של גוגל. באנגלית זה נקרא SEM (Search Engine Marketing. השיטה של פרסום זה היא פשוטה. כאשר אדם ירשום מילת חיפוש שרלוונטית למוצר שלכם, תקפוץ לו מודעה בגוגל שאתם שמתם. פרסום בגוגל היא הדרך המהירה והיעילה ביותר כדי להשיג תנועה לאתר שלכם (אם כי יכולה להיות יקרה באופן יחסי) בשביל לעשות כסף באינטרנט חשוב מאוד שתקחו קורס פרסום בגוגל מומלץ.

Ultimate Google Ads / AdWords Course

קורס פרסום בגוגל

זה קורס פרסום בגוגל מומלץ על ידינו. את הקורס הזה עברנו כולנו על מנת לקדם את האתר. קורס זה, הוא המקיף ביותר שמצאנו ברחבי האינטרנט. כאשר תסיימו את קורס הפרסום בגוגל תהיו מקצועיים לגמרי. ואפילו תוכלו למצוא עבודה בתחום ה PPC (pay per click). מה אהבתנו בקורס הזה? הוא ארוך ומקיף מאוד והוא כולל כ 25 שעות של הדרכות בנושא הקורס מודרך על ידי יזאק רודנסקי שהוא אישיות מאוד ידועה בתחום הפרסום בגוגל. מבחינתנו הקורס הזה הוא חובה לכל בעל עסק!

שלב 4: קורס פרסום בפייסבוק און ליין

Facebook Ads & Facebook Marketing

קורס פרסום בפייסבוק מומלץ

הקורס החשוב האחרון שאנחנו ממליצים לכם על מנת שתוכלו לעשות כסף באינטרנט הוא קורס פרסום בפייסבוק. למה קורס זה הוא חשוב? לעומת פרסום בגוגל, שבו אתם בעצם מפרסמים לאנשים שמחפשים עכשיו את המוצר או השירות שלכם או כל נושא אחר שרלוונטי אליכם, בפרסום בפייסבוק אתם מגיעים לקהל היעד שלכם אך לא בהכרח לאנשים שברגע זה בדיוק מחפשים את המוצר שלכם.ולכן, אחד הדברים החשובים שצריך ללמוד בנוסף לאיך להשתמש בפלטפורמה הוא איך למשוך לקוחות. הקורס הזה לפרסום בפייסבוק מתמקד גם בנושא הזה.