» דף הבית » 6 קורסים לפרסום באינטרנט בחינם
פרסום ושיווק באינטרנט

6 קורסים לפרסום באינטרנט בחינם

קורסים בפרסום באינטרנט מהבית
April0416-20off-sitewide728X90

מחפשים קורסים לפרסום באינטרנט בחינם ? בכתבה זו  נציג בפניכם 6 קורסים מצויינים מהאתר Udemy

קורסים לפרסום באינטרנט בחינם

קורסים לפרסום באינטרנט
אפשר ללמוד פרסום באינטרנט בחינם מהבית בעזרת אתר Udemy

ישנם אפשרויות רבות קיום למצוא קורסים לפרסום באינטרנט בחינם. ידע זה הוא חשוב לכל בעל עסק שרוצה לקדם את העסק שלו באינטרנט. במיוחד לבעלי עסקים קטנים אשר אינם יכולים להרשות לעמם לשכור מתכנת או משרד פרסום. הדרך הפשוטה היא להשקיע מעט זמן וללמוד פרסום באינטרנט מהבית.

מספר קורסים לפרסום באינטרנט מהבית מוצעים באתר Udemy. וניתן ללמוד תחומים שונים בעולם הפרסום : קידום אתרים, בניית אתרים, פרסום בגוגל ועוד, די בקלות.

 

קורסים לפרסום באינטרנט בחינם לפי מטרה:

1. קורס בניית אתר וורדפרס בחינם מהבית

הבסיס לכל פעילות באינטרנט היא הקמה של אתר. וורדפרס היא מערכת חינמית להקמה של בלוגים ואתרים המבוססים על תוכן רב.
כדאי להתחיל עם קורס לבניית אתרים בחינם הזה, הזה ובהמשך לקחת קורס מקצועי.
בשביל קלות הלמידה , הקורס הזה אינו נוגע ב HTML t או בקוד תכנות בכלל. מה שהופך את הלמידה לפשוטה מאוד. באופן כללי. וורדפרס מתאימה למי שלא רוצה להתעסק עם קוד ותכנות. אם אתה מעוניים בקורס חינם לבניית אתר וורדפקס. הקורס הזה הוא בהחלט בשבילך.

2. קורס קידום אתרים בחינם מהבית

בשביל ללמוד קידום אתרים מהבית או בשם האחר SEO אנו ממליצים לכם על קורס קידום האתרים של MOZ. הקורס הזה מפרק את המרכיבים הבסיסיים של תחום קידום האתרים ומתאים מאוד למי שאין לו ידע בכלל בנושא. אם יש לך ידע בסיסי, אתה יכול לדלג על קורס זה. בהמשך נמליץ לכם להמשיך לקורס מקצועי ורחב יותר בתשלום.

3. קורס מדיה חברתית בחינם מהבית

מדיה חברתית הנה כוח משמעותי המניע את רוב העסקים היום, קטנים וגדולים. בשביל להבין בתחום זה צריך להבין את המרכיבים השונים ואת הטכנולוגיות המאפשרות גידול משמעותי לכל עסק, בהשקעה קטנה באופן יחסי.

דוגמא לקורס מדיה חברתית הוא הקורס של גאסטין אובריין באתר Udemy, האתר המומלץ ביותר ללימוד מדיה חברתית באינטרנט. והוא מתאים לאלה שרוצים לקדם את העסק שלהם במהירות בעזרת אתרים שכולנו מכירים דוגמת פייסבוק וגוגל.  סטודנטים בקורס זה ילמדו את הבסיס לקידום במדיה חברתית, כמו כן מידע מאחד האנשים המקצועיים והמפורסמים בתחום איך להמנע מטעויות נפוצות.

4. קורס גוגל אנליטיקס למתחילים בחינם מהבית.

גוגל אנליטיקס הוא כלי שיוצר על ידי גוגל המאפשר לכל בעל אתר לקבל מידע לגבי הפעילות באתר שלו: לאיזה דפים הגולשים הגיעו, מהם הדפים הכי נצפים, אילו מוצרים נמכרו ועוד… אי אפשר לייצר גידול במכירות ובמספר הנכנסים לאתר מבלי להבין את קהל היעד. לכן קורס גוגל אנליטיקס הוא קורס חובה לכל מי שרוצה להצליך בתחום השייוק והפרסום באינטרנט מהבית. אנו ממליצים לכם על הקורס הזה של דברה ווילש, מרצה בכירה באתר udemy,  לקורס הזה נרשמו למעלה מ 90,000 איש

5. קורס כתיבה שיווקית בחינם מהבית.

העובדה שיש לכם בלוג זה לא אומר שתצליחו לקדם אותו או לעשות מימנו כסף באינטרנט. אחרי הכל, לכולם יש בלוגים היום. מי שקובע באמת אם הבלוג שלכם יקודם או יזרק מהאינטרנט הוא גוגל. גוגל מחפש תוכן איכותי ומדוייק. הדבר נעשה על ידי אלגוריתם מתקדם.  בשביל ללמוד איך להיות משווק מדיה חברתית מקצועי אנחנו ממליצים על קורס מדיה חברתית של סטיב מקדונלד.
בקורס הזה תלמדו איך ליצור תוכן שיווקי איכותי אשר ישפיע על קידום האתר שלכם בקידום האורגני של גוגל ( קשור גם לקידום אתרים)
התחומים בקורס הזה הם: יצירת תוכן מותאם קידום אתרים, יצירת רשימות מיילים למטרות שיווק, הרשמות לאתר, שיתופים במדיה החברתית ולקוחות חוזרים.  טיפים חשובים מאוד הם איך למצוא תמונות בחינם לבלוג שלך.

6. קורס קידום ממומן PPC בחינם מהבית.

קורס קידום אתרים מהבית
הקורס הרחב והמקצועי ביותר בעולם ללימוד קידום ממומן PPC

אחת הדרכים היעלות ביותר לקדם את העסק שלך הוא בעזרת google adwords,פלטפורמת הפרסום המצליחה של גוגל. דרך זו היא הדרך היעילה ביותר לפרסום באינטרנט ובכל חברה ניתן למצוא איש קידום אתרים (PPC) אם אתה רוצה ללמוד את התחום הזה, הקורס המקצועי ביותר שנתקלנו בו הוא קורס קידום ממומן של issac rudansky מחברת adventure media, אחת מחברות הקידום הממומן המצליחות בעולם. לכל מי שרוצה ללמוד את התחום אנו ממליצים בחום לא ללמוד אותו באחת במכללות בישראל. זה פשוט מיותר. החומר שאתם צריכים נמצא בקורס הזה. לקורס המוצע פה, יש גם קורס מתקדם. ממליצים בחום!

 

Free WordPress Themes

עזור לנו להגיע לאחרים

במידה ואתה מרגיש שלמדת משהו מועיל:
* חסכת כסף
* למדת משהו חדש
*הרווחת כסף

פרגן לנו בלייק בפייסבוק