» דף הבית » איך לעשות כסף באינטרנט מהבית בקלות
איך לעשות כסף באינטרנט מהבית

איך לעשות כסף באינטרנט מהבית בקלות

איך לעשות כסף באינטרנט מהבית
April0416-20off-sitewide728X90

רוצים לדעת איך לעשות כסף באינטרנט ? הדרך הטובה היא לבנות אתר, לקדם אותו, לפרסם אותו ולהרוויח כסף ממחירת מוצרים ופרסומות.

האינטרנט צובר תאוצה ואנשים רבים אשר רוצים לייצר הכנסה נוספת פונים לאינטרנט.

איך לעשות כסף באינטרנט

בניית אתר אינטרנט

א. קל מאוד לבנות אתרים באינטרנט: ישנם מספר פלטפורמות טובות מאוד אשר בהם ניתן לפתוח אתר או חנות אינטרנטית ללא נסיון בתכנות. האתרים המומלצים הם:

site123 בניית אתרים

 

 

 

ב. קל מאוד ללמוד לבנות אתרים באינטרנט: אנשים רבים בוחרים ללמד את עצמם איך לבנות אתרים, ונרשמים לקורסים לבניית אתרים. בחירה ללמוד לבנות אתר וורדפרס. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן חינמית. ניתן למצוא תבניות עיצוב חינמיות ותוך מספר שעות להרים אתר מקצועי. ( לצורך העניין, אתר זה נבנה על תשתית של וורדפרס). למי שרוצה ללמוד לבנות אתר וורדפרס (wordpres) מקצועי , אנחנו ממליצים לו על הקורס:  wordpress website buisiness course

בניתם אתר בוורדפרס אבל נתקעתם? יש דברים שאתם לא יודעים לעשות? רוצים לשפר את היעילות של האתר? אנחנו ממליצים לכם להעסיק פרילנסר לעבודות קטנות. אתר טוב מאוד בשביל לעשות את זה הוא:

fiverr

להרוויח כסף מפרסומות

אחרי שיש לנו אתר אחת השיטות לעשות כסף באינטרנט היא לפרסם מוצרים. ישנם מספר דרכים למצוא פרסומות ומוצרים:

א. google adsense: זאת היא הדרך הפשוטה. כל מה שצריך לעשות הוא להרשם לתוכנית הפרסום של גוגל דרך הלינק הזה לוקחים קוד ומטמיעים אותו באתר שלכם. (אם עשיתם קורס בסיסי בבנית אתרי וורדפרס אתם יודעים לעשות זאת בקלות). כל מה שצריך לעשות עכשיו זה לתת לגוגל לנהל לנו את הפרסום באתר. אנו נרוויח סכום שונה של כסף כל פעם שמישהו יקליק על מודעה של גוגל.

ב. תוכניות שותפים: דרך נוספת אומנם טיפה מורכבת אך יכולה להיות רווחית הרבה יותר, היא לחפש מוצרים שמתאימים בדיוק לאתר שלכם. למשל. אם יש לנו אתר לסקירת מכוניות, הינו רוצים שבאתר שלנו, אולי, יהיו אך ורק מודעות של חברות שמוכרות מכוניות .דרך טובה לעשות את זה היא לחפש תוכנית שותפים בנושא או להרשם לתוכנית שיווק שותפים.

כתבה בנושא: מה זה שיווק שותפים ?

רשתות שיווק שותפים בישראל:

רשתות שיווק שותפים בין לאומיות:

טיפ: רוצים להרוויח כסף באינטרנט אבל אין לכם רעיון לאתר? או רוצים לקדם מוצרים באינטרנט מבלי להקים אתר? דרך טובה היא פשוט להרשם לאחת מתוכניות השותפים השונות לסרוק מוצרים ולקבל רעיונות!

 

Free WordPress Themes

עזור לנו להגיע לאחרים

במידה ואתה מרגיש שלמדת משהו מועיל:
* חסכת כסף
* למדת משהו חדש
*הרווחת כסף

פרגן לנו בלייק בפייסבוק